Aktualności - Rzeszów

VI Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania - harmonogram przesłuchań

VI PODKARPACKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

UWAGA!

PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI ZABRANIA PODPISANYCH OŚWIADCZEŃ O ZGODZIE NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH. W PRZYPADKU BRAKU UCZESTNIK NIE BĘDZIE MÓGŁ WZIĄĆ UDZIAŁU W PRZESŁUCHANIACH.

 

WTOREK 28 LUTEGO 2017 R.

UL. GAŁĘZOWSKIEGO 4 (STRONA ADMINISTRACYJNA)

Klasy 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWE – cz. 1

Godz. 8.30-9.00

1. Szykuła Paulina
2. Osiniak Magdalena
3. Baran Karol
4. Piątek Adam
5. Żmuda Tymoteusz
6. Pączek Aleksandra

Godz. 9.00-9.30

7. Wajda Julia
8. Dziedzic Wiktoria
9. Gerula Oskar
10. Stachowicz Aleksandra
11. Chylińska Zofia
12. Stańczuk Julia

Godz. 9.30-10.00

13. Łuczyk Mateusz
14. Posiak Zofia
15. Frączek Tymoteusz
16. Baran Zuzanna
17. Żarów Igor
18. Gwóźdź Oliwier

Godz. 10.00-10.30

19. Kawa Paweł
20. Masełek Tomasz
21. Kłósek Nikola
22. Dybowska Julia
23. Dec Marlena
24. Drzał Aleksandra
25. Gwizdak Antonina

Godz. 10.30-11.00 PRZERWA

Godz. 11.00-11.30

26. Kurowska Maja
27. Grzesik Natalia
28. Surman Wanesa
29. Pisarek Pola
30. Pogoda Agata
31. Maternia Zuzanna

Godz. 11.30-12.00

32. Tebin Wiktoria
33. Wilk Urszula
34. Węglowska Jagoda
35. Malinowska Milena
36. Rzedzicka Karolina|
37. Wójcik Ignacy

 

ŚRODA 01 MARCA 2017 R.

UL. GAŁĘZOWSKIEGO 4 (WYPOŻYCZALNIA PBW)

Klasy 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWE – cz. 2

Godz. 8.30-9.00

1. Szmuc Oliwia
2. Drzał Damian
3. Gąska Wojciech
4. Nieroda Nikodem
5. Ożóg Kacper
6. Marszał Olga

Godz. 9.00-9.30

7. Bazan Jakub
8. Krupa Adrian
9. Pietkiewicz Klaudia
10. Socha Antonina
11. Frańczak Julia
12. Czyżewska Małgorzata

Godz. 9.30-10.00

13. Sikorski Kacper
14. Kisiel Natalia
15. Motyka Kamil
16. Ciurko Jagoda
17. Kozioł Piotr
18. Brzyska Joanna

Godz. 10.00-10.30

19. Olechowski Karol
20. Występek Gabriela
21. Marek Jakub
22. Dobrowolska Noelia
23. Gronek Kacper
24. Krochmal Lena

Godz. 10.30-11.00 PRZERWA

Godz. 11.00-11.30

25. Makoś Amelia
26. Paterek Julia
27. Strychacz Karolina
28. Kuraś Magdalena
29. Karasińska Ilona
30. Majder Oskar

Godz. 11.30-12.00

31. Gęślak Przemysław
32. Szczurek Anna
33. Magryś Julia
34. Pawełek Agnieszka
35. Wolak Julia
36. Halik Gabriela

Godz. 12.00-12.30

37. Wąsik Magdalena
38. Kasprzak Aleksandra
39. Zielińska Daria
40. Jendo Michał

 

ŚRODA 01 MARCA 2017 R.

UL. GAŁĘZOWSKIEGO 4 (STRONA ADMINISTRACYJNA)

Klasy 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWE CZ. 1

GODZ. 8.30-9.00

1. Julia Ogorzały
2. Ilia Augustyn
3. Daniel Kutyła
4. Tatiana Strzemecka
5. Weronika Trzeciak
6. Kamil Baran

GODZ. 9.00-9.30

7. Zuzanna Guz
8. Bartosz Warchoł
9. Krzysztof Słysz
10. Wiktoria Pelc
11. Karolina Bembenik
12. Julia Śmiałek

GODZ. 9.30-10.00

13. Marta Mucha
14. Bartłomiej Darłak
15. Kacper Kaczmarz
16. Oliwia Ferfecka
17. Maciej Dynowiec
18. Katarzyna Mazur

GODZ. 10.00-10.30

19. Wiktoria Występek
20. Oliwia Wicher
21. Mateusz Rzepka
22. Michał Sędyka
23. Amelia Wota
24. Nikoleta Łapka

GODZ. 10.30-11.00 PRZERWA

GODZ. 11.00-11.30

25. Piotr Nylec
26. Kacper Rzepa
27. Gabriela Szczęch
28. Łukasz Cal
29. Aleksandra Sandomierska
30. Mateusz Moskal

GODZ. 11.30-12.00

31. Dominika Akslar
32. Jan Tarczoń
33. Weronika Pałys
34. Konstancja Bielecka
35. Zofia Wach
36. Szymon Maziarz

GODZ. 12.00-12.30

37. Lilianna Magda
38. Alicja Kisiel
39. Weronika Szymczyszyn
40. Hubert Zieliński

 

ŚRODA 01 MARCA 2017 R.

POLSKIE RADIO RZESZÓW, UL. ZAMKOWA 3

Klasy 1-3 GIMNAZJUM

Godz. 9.00-9.30

1. Robert Brzechowski
2. Natalia Marcinko
3. Izabela Wiercińska
4. Sebastian Ciupak
5. Wojciech Bać
6. Jakub Szytuła
7. Jakub Styś
8. Daria Plizga

Godz. 9.30-10.00

9. Kamila Pola
10. Anna Szeliga
11. Gabriela Bojda
12. Magdalena Paź
13. Kacper Moszumański
14. Julia Kulig
15. Zuzanna Kwaśny
16. Klaudia Migacz

Godz. 10.00-10.30

17. Dominika Świderska
18. Albertyna Śmigiel
19. Norbert Bysiewicz
20. Kinga Kutrzuba
21. Julia Mazur
22. Edyta Sowa
23. Natalia Niepokój
24. Natalia Drozd

Godz. 10.30-11.00

25. Karolina Wolska
26. Victoria Nyga
27. Gabriel Chmiel
28. Angelika Ptak
29. Iga Misa
30. Natalia Gąsiorek
31. Julia Kowalska
32. Maksymilian Buczek

Godz. 11.00-11.30

33. Aleksandra Okoń
34. Wiktoria Wcisło
35. Sylwia Nowak
36. Bartłomiej Bodaszewski
37. Mikołaj Kusy
38. Aleksandra Szczepan
39. Stanisław Sławiński
40. Gabriela Buczek

Godz. 11.30-12.00

41. Justyna Płoszaj
42. Patrycja Kiełbowicz
43. Sebastian Pustelny
44. Patrycja Chmura
45. Magdalena Morawska
46. Sara Pawlak
47. Maria Olchowy
48. Julia Trojanowska
49. Kaja Kluba
50. Joanna Sołek

 

CZWARTEK 02 MARCA 2017 R.

UL. GAŁĘZOWSKIEGO 4 (STRONA ADMINISTRACYJNA)

Klasy 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWE CZ. 2

GODZ. 9.00 – 9.30

1. Aleksandra Furman
2. Karolina Stręczek
3. Mateusz Krupa
4. Aleksandra Tomczyk
5. Konrad Rzucidło
6. Izabela Wąsik

GODZ. 9.30 – 10.00

7. Michał Stępniak
8. Emilia Ataman
9. Jakub Wojciechowski
10. Oliwier Przywara
11. Patrycja Świąder
12. Aleksandra Machunik

GODZ. 10.00 – 10.30

13. Oliwia Krzywonos
14. Oliwia Szarek
15. Igor Maczuga
16. Julia Wałczyk
17. Michał Lisowicz
18. Katarzyna Krupa

GODZ. 10.30 – 11.00

19. Magdalena Zimna
20. Jadwiga Strzelec
21. Gabriela Wójtowicz
22. Katarzyna Kawa
23. Apolonia Kawa
24. Aleksandra Barbarzak

GODZ. 11.00 – 11.30 PRZERWA

GODZ. 11.30-12.00

25. Oliwia Nowak
26. Aleksandra Korytkowska
27. Joanna Gromek
28. Patrycja Kubas
29. Natalia Szura
30. Aleksandra Wszołek

GODZ. 12.00-12.30

31. Klaudia Kierys
32. Wiktoria Gołąbek
33. Antoni Kułak
34. Katarzyna Ruman
35. Maciej Dembowski
36. Angelika Cebula

GODZ. 12.30-13.00

37. Jeremi Urbanowicz
38. Jakub Micał
39. Jakub Hałasa
40. Julia Micał
41. Maja Kozłowska

 

ŚRODA 08 MARCA 2017 R.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

POLSKIE RADIO RZESZÓW, UL. ZAMKOWA 3

GODZ. 9.00-10.00

1. Karolina Mazur
2. Szymon Tyczyński
3. Ewelina Chamot
4. Oskar Rumak
5. Tomasz Stachyra
6. Patryk Strzępek
7. Róża Paluch
8. Dominika Pasoń
9. Marcin Steciuk
10. Aleksandra Byczek
11. Klaudia Skwatek
12. Dominika Kościółek

GODZ. 10.00-11.00

13. Jakub Daraż
14. Aleksandra Jakubowska
15. Magdalena Guzior
16. Paulina Oleszkowicz
17. Weronika Paterek
18. Natalia Ochab
19. Maciej Mazur
20. Natalia Cużytek
21. Weronika Szymczycha
22. Emilia Wach
23. Arkadiusz Gąsior
24. Grzegorz Gielarek
25. Kinga Pruchnik

GODZ. 11.00-12.00

26. Martyna Zawalska
27. Martyna Kłyż
28. Szymon Dorak
29. Zuzanna Wójtowicz
30. Filip Olszewski
31. Aleksandra Sieroń
32. Agnieszka Grzyb
33. Izabela Gierach
34. Karol Curzytek
35. Marcelina Gancarz
36. Mateusz Kochman

 

W PRZYPADKU WĄTPLIWOŚCI I PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT :

PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W RZESZOWIE

TEL. 17 853 62 23